Makam bayrağı ankara, Makam bayrakları, telalı makam bayrağı , telalı bayrak, presli bayrak, Polis flaması, okul flaması, okul bayrağı, makam odası bayrağı, makam türk bayrağı, saçaklı bayrak, makam bayrak direği, krom direk, pirinç direk, askeri bayraklar, makam flaması, Makam odası bayrak, simli bayrak, makam bayrağı fiyatları, makam bayrak ölçüleri
Krom - Pirinç ve Şerit Bariyer
Pirinç Harf ve Atatürk Büstü
Atatürk Maskı ve Asit İndirme
telalı ülke bayrağıTelalı Ülke Bayrağı
Firmamız bütün dünya ülkelerinin makam bayraklarını üretmektedir.Üst düzey protokoller için ortamın seçkinliğine uygun kaliteye sahiptir. Birinci sınıf ipek saten kumaşlardan üretilir. Ürünümüzde kabarma, kırışma ve kırılma kesinlikle mevcut değildir.
telalı makam bayrağı Telalı Makam Bayrağı
İç mekan makam odalarında kullanım amacı ile tasarlanmıştır. Parlak yada mat kumaştan imal edilmektedir üzerinde cırt sistemi mevcuttur. bayrağın arka yüzüde kumaş kaplıdır sıcak pres yardımı ile imal edilir. Kırılma ve kırışma mevcut değildir. Görsel olarak duruşu çok nettir.
telalı polis bayrağıPolis Makam Flaması
Emniyet amirliği, Emniyet müdürlüğü odalarında kullanılmak üzere özel tasarlanmış makam bayrağı . Parlak yada mat kumaştan imal edilmektedir. Bayrak ebatı 100x150 cm dir. Pirinç ve krom olarak Makam bayrak direği satışımız vardır.
.
askeri flama forsKomutanlık Flaması
Komutanlık katları odalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Üzerinde birlik sembolü yada Rütbeyi sembolize eden desenler uygulanır. Sert malzemeden sıcak pres yöntemi ile üretilir kabarma, kırışma ve kırılma kesinlikle mevcut değildir.Uzun süre kullanım ömrüne sahiptir. Askeri flama
saçaklı makam bayrağı Klasik Saçaklı Model
Saçaklı (simli) Makam bayrağı 100x150 cm ölçülerinde parlak saten kumaştan imal edilir. İstenildiği taktirde Kurum logolu olarakta üretimimiz mevcuttur. Makam odalarında kullanılan bayrak türüdür. Okul flaması üretiminide yapmaktayız.
asetatlı makam bayrağıAsetatlı Bayrak
Asetatlı makam bayrakları Fiyat uygunluğu açısından Telalı bayrak muadili olarak ürettiğimiz modelimizdir görsel olarak konik şeklindedir. İçinde sertleştirici olarak kullanılan malzeme asetattır. Kısa süreli kullanıma uygundur.Makam odası bayrak ve flamalarını firmamızdan temin edebilirsiniz.
twitter
gogle plus
linkedin
foursquare
instagram
facebook
pinterest