Krom - Pirinç ve Şerit Bariyer
Pirinç Harf ve Atatürk Büstü
Atatürk Maskı ve Asit İndirme
direk türk bayrağıGönder Türk Bayrağı
(Direk) Tipi Dış mekan bayrak direkleri için her türlü hava koşuluna maksimum düzeyde dayanacak özelliktedir. Her ebat'da Türk bayrağı satışı yapıyoruz. Kullandığımız Kumaşlar Alpaka, Raşel, Paraşüt kumaşı ve saten kumaşlardır.
bina türk bayrağı Büyük Türk Bayrağı
(Cephe) Tipi Binaların önlerinde kullanım amaçlı su tutmayan kumaşlardan üretilmiş. Bayrak kenarları istenildiği taktirde örme kolonlar ile takviye edilir. Kullandığımız Kumaşlar Alpaka, Raşel ve saten kumaşlardır. Her ölçüde Türk bayrağı imalatımız vardır.
kırlangıç türk bayrağıKırlangıç Türk Bayrağı
Binaların önlerinde ve iç mekanda süsleme amaçlı kullanılmaktadır. Bu bayrakların diğer ismimleri alt kısmının kesim şekline göre fatklılık gösterir. Kılıç flama ve Dörtgen flama gibi. Genelde kullanılan ölçüler 50x150 cm, 70c200 cm, 100x300 cm dir.
sopalı türk bayrağı Sopalı Türk Bayrağı
Özel ve resmi günlerde elde sallamak için tasarlanmış bayrak çeşididir.Alpaka, Raşel ve Saten kumaştan üretilir. Bayrak üzerine sopa olarak plastik boru kulanılmaktadır.Türk bayrağı ebatları ve Türk bayrağı fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz
ipe dizili türk bayrakları İpe dizili Türk Bayrağı
Sıralı Türk bayrakları Özel ve resmi günlerde, Açılışlarda kullanılmak üzere süsleme amaçlı ekstrafor üzerine sıralı olarak dikilmiş bayrak türüdür. Alpaka, Raşel, Ponje ve Saten kumaşlar kullanılarak üretilir.Yıkanabilir dış mekanda kullanıma uygundur.
tören türk sancağıTören Türk Bayrağı
Resmi günlerde, Tören geçişleri sırasında ahşap malzemenden üretilmiş tören direklerine takılmak suretiyle kullanılmaktadır. Tek kat alpaka kumaş ya da çift kat saten kumaştan imal edilir. İstenildiği taktirde bayrak kenar kısımlarına simli saçak dikilebilir.
twitter
gogle plus
linkedin
foursquare
instagram
facebook
pinterest