Krom - Pirinç ve Şerit Bariyer
Pirinç Harf ve Atatürk Büstü
Atatürk Maskı ve Asit İndirme
ülke makam bayrağı Ülke Makam Bayrağı
Telalı Ülke Bayrakları Firmamız bütün dünya ülkelerinin bayraklarını üretmektedir. Telalı Makam Ülke Bayraklarımız Üst düzey protokoller için ortamın seçkinliğine uygun kaliteye sahiptir. Birinci sınıf ipek saten kumaşlardan üretilir. Bayrağımızda kabarma, kırışma ve kırılma kesinlikle mevcut değildir.
ülke gönder bayraklarıGönder Ülke Bayrağı
(Direk) Tipi Ülke bayrakları Dış mekan bayrak direkleri için her türlü hava koşuluna maksimum düzeyde dayanacak özelliktedir. Genelde dijital baskı tekniği ile üretilir. İstenildiği taktirde parçalı olarak alpaka, paraşüt kumaşı olarak özel olarak dikimimiz mevcuttur.
ipe dizili ülke bayrakları İpe dizili Ülke Bayrağı
Sıralı Ülke bayrakları Özel ve resmi günlerde, Açılışlarda kullanılmak üzere süsleme amaçlı ekstrafor üzerine sıralı olarak dikilmiş bayrak türüdür. Alpaka, Raşel, Ponje ve Saten kumaşlar kullanılarak üretilir. Yıkanabilir dış mekanda kullanıma uygundur.
ülke masa bayrağıMasa Ülke Bayrakları
Masa Tipi Ülke Bayrağı Çeşitli toplantılar, Açılış ve Organizasyolarda masa üzerinde kullanım amaçlıdır. Ebat standart olarak 15x22.50 cm dir. Saten kumaş üzerine dijital baskılı olarak imal edilir. Krom veya Pirinç masa bayrak direği ile kullanılır.
büyük ülke bayraklarıKırlangıç Ülke Bayrağı
Dış mekan Binaların önlerinde ve iç mekanda süsleme amaçlı kullanılmaktadır. Bu bayrakların diğer ismimleri alt kısmının kesim şekline göre fatklılık gösterir. Kılıç flama ve Dörtgen flama gibi. Genelde kullanılan ölçüler 50x150 cm, 70c200 cm, 100x300 cm dir.
asetatlı makam bayrağı Asetatlı Ülke Bayrağı
Fiyat uygunluğu açısından Telalı makam bayrağı muadili olarak ürettiğimiz makam bayrağı çeşididir görsel olarak konik şeklindedir. İçinde sertleştirici olarak kullanılan malzeme asetattır. Kısa süreli kullanıma uygundur.
twitter
gogle plus
linkedin
foursquare
instagram
facebook
pinterest